15 wrzesień 2022

Groził najbliższym. Prokurator zastosował policyjny dozór

zdjęcie: Groził najbliższym. Prokurator zastosował policyjny dozór / pixabay/4698176
Policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych to środki zapobiegawcze zastosowane przez prokuratora wobec 38-letniego mężczyzny, który groził najbliższym.
REKLAMA

Funkcjonariusze (12.09.2022 r.) zostali poinformowani o mężczyźnie, który jest agresywny i grozi pozbawieniem życia. Zgłaszająca oświadczyła, że jej brat grozi jej pozbawieniem życia i spaleniem domu, dodała, że jest w pobliżu posesji. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 38 - latek po raz kolejny przyjechał do domu gdzie mieszka siostra i groził jej pozbawieniem życia i podpaleniem. Jak się okazało była to kolejna interwencja dotycząca gróźb karalnych wobec członków najbliższej rodziny dlatego funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

W związku z zachowaniem mieszkańca Iławy prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. 38 - latek będzie musiał stawiać się raz w tygodnia w jednostce policji oraz ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Iława
0.2°C
wschód słońca: 07:33
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie

kiedy
2022-12-08 20:00
miejsce
Iławskie Centrum Kultury -...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 16:00
miejsce
Iławskie Centrum Kultury -...
wstęp biletowany