4 styczeń 2022

Pobił znajomego i uszkodził samochód jego taty. Dobrowolnie poddał się karze

Dobrowolnie poddał się karze po tym jak usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu i uszkodzenia samochodu. Teraz mężczyznę czeka kara ograniczenia wolności, zapłata zadośćuczynienia oraz obowiązek naprawienia szkody.
REKLAMA

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suszu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzili postępowanie w sprawie pobicia. Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawca spotkał się ze swoim znajomym. Kiedy mężczyźni rozmawiali w pewnym momencie zabrakło argumentów słownych i doszło do szarpaniny między nimi. Jednak 21-latkowi to nie wystarczyło. Mężczyzna groził pobiciem i pozbawieniem życia pokrzywdzonemu oraz uszkodził samochód jego taty. W związku z powyższym został zatrzymany. 21 - latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał i dobrowolnie poddał się karze.


Teraz czeka go kara roku i 6 miesięcy ograniczenia wolności polegające na potrąceniu 20% wynagrodzenia za pracę, na cele społeczne wskazane przez sąd, zapłaty częściowego zadość uczynienia w wysokości 1000 zł, obowiązek naprawienia szkody poprzez zapłatę 2505 zł oraz pokrycie kosztów sądowych w całości.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie