4 styczeń 2022

Popełnili przestępstwa więc trafili do więzienia

zdjęcie: Popełnili przestępstwa  więc trafili do więzienia / pixabay/5007566
Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.
REKLAMA

Pierwszego z poszukiwanych zatrzymali mundurowi w iławskiej jednostce policji. Mężczyzna przyszedł na komendę i oświadczył, że wezwał go jeden z funkcjonariuszy. W trakcie czynności okazało się, że 28 – latek poszukiwany jest przez sąd do ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym. Mieszkaniec Iławy został zatrzymany i przewieziony do więzienia gdzie odbędzie karę 90 dni pozbawienia wolności za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Natomiast na jednej z iławskich ulic podczas kontroli drogowej policjanci zatrzymali szukanego 29 - latka. Mundurowi wylegitymowali kierującego vw oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Okazało się, że mieszkaniec Zabrza poszukiwany jest przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi zatrzymali 29 – latka i przetransportowali do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 10 miesięcy.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Iława
8.7°C
wschód słońca: 06:34
zachód słońca: 18:31
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie

kiedy
2022-10-10 19:00
miejsce
Iławskie Centrum Kultury -...
wstęp biletowany