30 sierpień 2019

Ukradli stolik i krzesła stojące przed jednym z punktów gastronomicznych

Właściciele lokali gastronomicznych mają do czynienia z różnego typu wykroczeniami lub przestępstwami, popełnianymi zarówno przez klientów jak i osoby postronne. Zdarza się, że nie płacą rachunku lub zabierają ze sobą różne przedmioty stanowiące np. wyposażenie lokalu. Tymczasem sprzed jednego z punktów gastronomicznych w powiecie iławskim dwaj mężczyźni ukradli stolik i 2 krzesła wystawione tam dla gości.
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
179
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W bieżącym tygodniu oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży stolika i dwóch krzeseł sprzed jednego z punktów gastronomicznych w powiecie iławskim. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 200 zł. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, dzięki dokonanym ustaleniom szybko dotarli do sprawców kradzieży. Przed klatką schodową kamienicy, gdzie mieszkał jeden z podejrzanych stały skradzione przedmioty. Na miejscu zastano dwóch mężczyzn, w wieku 54 i 33 lata, którzy przyznali się do kradzieży. Od mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu i żaden z nich nie potrafił wytłumaczyć,
w jakim celu ukradli te meble.

Jeszcze tego samego wieczoru odzyskane wyposażenie lokalu wróciło do prawowitego właściciela. Obaj mężczyźni za popełnione wykroczenie ukarani zostali mandatami karnymi.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
179
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie