10 wrzesień 2020

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Zostali zatrzymani

O tym, że za każde popełnione wykroczenie albo przestępstwo sprawca musi liczyć się z konsekwencjami przekonali się trzej mężczyźni, którzy nie stawili się do zakładu karnego.
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
1387
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Dzięki pracy dzielnicowych w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” zostały ustalone miejsca, w których ukrywali się poszukiwani. Mężczyźni zostali ujawnieni i doprowadzeni do Zakładu Karnego w Iławie. 21 – latka policjanci zatrzymali w wynajmowanym mieszkaniu a 43 – latka kiedy szedł jedną z ulic.

O tym, że za popełnione przestępstwa i wykroczenia prędzej czy później trzeba będzie ponieść odpowiedzialność przekonał się 31 – letni mieszkaniec powiatu iławskiego, za którym sąd wystawił list gończy. Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań ustalili gdzie może obecnie przebywać poszukiwany mężczyzna. Okazało się, że na co dzień mieszka po za granicami naszego kraju ale w ostatnim czasie przyjechał do Polski. Funkcjonariusze pojechali do sąsiedniego województwa gdzie według posiadanych informacji miał być 31 – latek. Na jednej z ulic w Kwidzynie zauważyli szukanego mężczyznę. Policjanci podeszli do mieszkańca powiatu iławskiego i oświadczyli mu, że jest zatrzymany po czym przetransportowali go do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
1387
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie