12 marzec 2020

Włamali się do budynku gospodarczego i ukradli motorower. Postępowanie zakończone aktem oskarżenia

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 33-latkowi i jego starszemu koledze. Mężczyźni z budynku gospodarczego ukradli motorower. Teraz za popełnione przestępstwa będą tłumaczyć się przed sądem.
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
1211
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Zalewscy policjanci wspólnie z prokuraturą zakończyli dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Z ustaleń śledczych wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Zalewo doszło do włamania do budynku gospodarczego. W trakcie czynności okazało się, że sprawcy z budynku wyprowadzili motorower. Policjanci przeprowadzili postępowanie, podczas którego przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków i wykonali dokumentację fotograficzną. Ustalili, że kradzieży z włamaniem dokonał 33 – latek i jego starszy kolega. Okazało się, że to nie pierwsze przewinienie 34 – latka i dlatego za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach tzw. „recydywy”

Dochodzenie w tej sprawie policjanci zakończyli aktem oskarżenia, który trafił do sądu. Za popełnione przestępstwo 33 – latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności natomiast jego starszemu koledze nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
1211
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie