20 marzec 2020

Pałubski & Poczęty StandUP

kupbilecik24.pl / Pałubski & Poczęty StandUP
Zapraszamy 19 kwietnia 2020 roku do Iowa Music Bar, Iława, ul. Władysława Broniewskiego 3.
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
57
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-04-19 20:00
miejsce: Iowa Music Bar, Iława, ul. Władysława Broniewskiego 3
bilety: KUP BILET
 

Czas na kolejny stand-up w Iławie! Tym razem wystąpią świetni komicy z Krakowa i Bydgoszczy, którzy sprawdzili się w bojach na scenach całej Polski i za granicą! Szykuje się świetny wieczór pełen żartów i komedii na najwyższym poziomie. Nie może Cię zabraknąć!

Kilka słów o gwiazdach wieczoru:
Oto Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje, by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty! Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Kiedy? 19.04.2020, godz. 20:00
Gdzie? IOWA Music Bar
Bilety?
30 zł przedsprzedaż
40 zł w dniu występu
Dostępne online!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Stand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty
artyści:
Michał Pałubski i Jakub Poczęty
Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył. Jakub Poczęty - czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
57
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iławie

kiedy
2020-04-19 20:00
miejsce
Iowa Music Bar, Iława, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-04-29 19:30
miejsce
Iowa Music Bar, Iława, ul....
wstęp biletowany